Cibona VIP upisala je 5. pobjedu u Euroligi. Večeras je pao veliki Real 73:58 (16:13, 21:18, 21:17, 15:10), čime su Vukovi dokazali da pobjeda u Madridu (prvo kolo EL) nije bila slučajnost. Ovom pobjedom Cibona je gotovo sigurno osigurala plasman u TOP16.
Cibona je u zadnjih 10 minuta izjednačila igru u skoku, što je uz odličnu igru i u napadu i u obrani osiguralo nova dva boda u skupini A. Popović je ubacio 15 (4/6 iz igre), Žižić je ubacio 14 (14 skokova), Vranković (5/9 iz igre, 2 skoka).

3. četvrtina
10 minuta prije kraja utakmice, Cibona je povećala prednost na 10 poena (58:48). Čvršća igra u obrani i dobar šut iz igre, nadoknadili su dominaciju gostiju pod koševima (25:16).
Za dva, Cibona je šutirala 13/26 (gosti 15/28), za tricu 7/12 (gosti mizernih 3/14). Popović je ubacio 16 (3/4 za tri), Longin je dodao 9 (2/3 za tricu).

2. četvrtina
Nakon prvog poluvremena Cibona VIP ima prednost od 6 koševa, 37.31. Prednost je mogla biti i veća, ali u zadnjm napadu Bader je nepotrebno dodavao loptu sekundu prije kraja. Za Cibonu je Popović ubacio 8, Žižić 7, Longin 6. Gosti su uspješniji pod koševima (16:13).

1. četvrtina
Nakon prvih 10 minuta Cibona VIP vodi 16:13 košem u zadnjoj sekundi Marka Popovića. Žižić i Popović su ubacili 5, Longin je dodao 4. Kod gostiju raspoložen Bullock sa 6 ubačaja.