3. četvrtina
Cibona je smanjila prednost gostiju na 3 koša. Dojam je da su Cibosi mogli u potpunosti preokrenuti rezultat, ali je Perry tricom smirio nalet Cibone.
Cibonu predvode Vranković i Longin s 9 poena, dok je Pop dodao 4 asista i 5 koševa.

4. četvrtina

Cibona je poražena u Zagrebu od Olympiacosa rezultatom 60:64. Nekoliko čudnih odluka sudaca u zadnjih 70ak sekundi donijelo je pobjedu gostima u 2. kolu EL. Cibonu je predvodio Štimac s 12 ubačaja, dok su za goste Zoroski i Vukčević ubacili po 14 koševa.

2. četvrtina
U drugih 10 minuta gosti su uspjeli preokrenuti rezultat u svoju korist, 38:32.
Očajan šut za tricu (2/11), loš sa crte slobodnih bacanja (6/10), prosječan za dva (10/18). S druge strane, gosti su za dva imali šut 7/13, za tricu 5/10, uz samo tri promašaja “slobodnjaka”. Cibonu za sada u igri drži dobar skok (16).
Vjerujemo kako će cibona u drugom poluvremenu pružiti bolju igru i doći doći do 2. pobjede u EL.

1. četvrtina
Nakon prvih 10 minuta, Cibona VIP vodi s 19:17. Prednost je mogla biti i veća, budući da su Vukovi imali i zadnji napad, ali Pop nije ubacio.

U utakmicu drugog kola eurolige, Zula će poslati kapetana Vrankovića, Žižića, Badera, Sesara i Popovića…