4. četvrtina
Vukovima 13 koševa prednosti nakon trideset minuta nije bilo dovoljno, pa su i u zadnju četvrtinu ušli u petoj brzini i došli do konačnih 82:55 (17:20, 16:11, 23:13, 26:12). Zadnje dvije minute na parketu proveo je i mladi Ugrinoski, koji je za to vrijeme skupio 3 dodavanja.
Za Cibonu je Penn ubacio 17 (3/4 za tricu, 5 skokova), Krasić je dodao 16 (2/2 za tricu), Sesar 12, Poljak 11, Žižić 10. S druge strane Myers je ubacio 12.

3. četvrtina

Nakon treće četvrtine Cibona ViP povećala je svoju prednost s poluvremena na velikih 56:43. Roma je bila u igri sve do 4 minute prije kraja trećeg dijela, ali potez Anzulovića (Krasić umjesto Golemca) ubrzao je igru i tricom Sesara sa sirenom na mali odmor se otišlo pri rezultatu 56:43.

2. četvrtina

Na poluvremenu utakmice u Zagrebu, Cibona VIP vodi 33:31 protiv prvoligaša iz Rima, momčadi Lottomatice. U redovima Cibone VIP večeras odličan Penn s 9 koševa (3 ukradene lopte), Krasić je ubacio 7 uz 1 tricu. Goste predvodi Myers s 8 koševa.

1. četvrtina
Nakon prvih 10 minuta gosti iz Rima vode 20:17. Kod Cibone raspoložen Scoonie Penn s 9 koševa.

Cibona VIP vs. Virtus Roma

Prije nekoliko trenutaka započela je utakmica 13. kola Eurolige, a Zula je na parket poslao slijedeću petorku: Penn, Rimac, Vranković, Golemac i Poljak. Cibona je već osigurala plasman među 16, ali cilj je biti drugi u skupini A. Utakmicu sude svima poznati Pitsilkas, Gasperin i Bachar