Scoonie Penn ponovno je bio najbolji igrač u Ciboni VIP koja je slavila u Novom Mestu, na gostovanju kod Krke sa 84:73(22:25, 12:15, 24:30, 15:14) u 15. kolu GYL.

Iako je Cibona nastupila bez Mamića i Štimca, te netom oporavljenim Rimcem, u Novom Mestu su držali sve pod kontrolom. Penn je od početka razigravao suigrače (9 asista) i ubacio 16 koševa, uz 5 skokova.
Vukovi su igrali modernu košarku s dosta kontranapada, te su na parketu djelovali vrlo sigurno. Odličnu igru pružio je i Joško Poljak (11 poena – učinak sezone).
Nakon utakmice Zula je kratko rekao:”Odigrali smo sve po dogovoru, najvažnija je pobjeda kojom smo zadržali pozitivan ritam uoči gostovanja protiv Pau-Ortheza.”
Prva prednost Cibona je napravila početkom druge četvrtine i serijom 8:0 stigli do +11 (33:22), dok za to vrijeme domaćini punih pet minuta nisu dali niti koš. Raspoloženi Penn je digao i Žižića (9 poena) koji je koristio Pennove lopte. U 34. minuti Krka se približila na -6 (64:70), ali su Kus i Penn pospremili dvije trice za mirnu završnicu u kojoj se razigrao Slaven Rimac (12 poena).