4. četvrtina
Koševima Sconie Penna s crte slobodnih bacanja Cibona VIP pobijedila je Crvenu Zvezdu 81:79 (18:17, 17:25, 32:17, 14:20), te tako došla do 11. pobjede u Goodyear Ligi. U Ciboni odličan Penn (27 koševa, 3 dodavanja, 2 skoka te 7 iznuđenih prekršaja), Krasić je ubacio 16, Rimac 15, Golemac 12.
Iako lošija u skoku, Cibona je agresivnom irgom u obrani uz pomoć 600 fanatičnih navijača došla do ove vrlo važne pobjede u GYL.

3. četvrtina
Na odmoru je Zula objasnio igračima u čemu je problem:-)! Agresivna obrana i kontrola skoka donijela je Ciboni VIP prednost od 8 koševa nakon treće četvrtine (67:59).
I treći dio je Penn odigrao odlično, ali sada je imao pomoć Rimca i Krasića.

2. četvrtina
Na poluvremenu gosti iz Beograda imaju prednost od 7 koševa (35:42). Već u samom početku druge četvrtine Zvezda je povela, te je do kraja susreta držala i povećavala prednost do konačnih +7. U Ciboni je vrlo dobar Penn (16 koševa, 3 ukradene lopte i 2 dodavanja), ali bez prave pomoći suigrača (nitko preko 10; Krasić 6, Golemac 5, Rimac 4). Goste je predvodio Dragojlović s 12 koševa. Gosti su imali odličan šut za tricu (3/5 naprema 4/10 Cibone).
Ipak razlog za prednost ne treba tražiti u šutu, već u nadmoći Zvezde pod košem (19:12). Vjerujemo kako će puna dvorana i 6000 navijača povesti Cibonu do nove pobjede.

1. četvrtina

Pred 6000 navijača nakon prvih 10 minuta Cibona ima +1 (18:17). Cibona je imala i +7 (14:7), ali su gosti serijom 10:4 smanjili na konačnih 18:17.

16. kolo GYL

Pet minuta prije početka susreta treneri Anzulović i Sagadin su objavili početne petorke za susret 16. kola GYL Cibona VIP – Crvena Zvezda. Tako će gosti krenuti s Dragojlovićem, Bogdanovićem, Nešoviće, Vitkovcem i Radivojevićem, dok će Zula na parket poslat petorku Penn, Rimac, Golemac, Mance i Poljak.