Cibona VIP izgubila je u susretu 14. kola EL u gostima od Prokoma s 83:78 (22:7, 18:18, 17:12, 14:24, 12:17). Cibosi su vrlo loše otvorili susret ubacivši samo 7 koševa u prvih 10 minuta. Do kraja prvog poluvremena Cibona je bila čak i na -19, ali nije odustajala. Kako Zula nije imao na raspolaganju Popovića, Longina i Štimca, dostigli su domaćine i 50ak sekundi prije kraja izjednačavaju rezultat (63:63), vodstva 13 sekundi prije kraja (65:64), a 7 sekundi prije kraja i priliku za pobjedu. Ipak, Krstić ne ubacuje jedno bacanje i ide se u produžetke. Loša igra u zadnjih 5 minuta donijela je domaćinima novu pobjedu s konačnih 83:78. Kod Cibone VIP vrlo dobar bio je Fitch (20), Bader (16), te Morović (10). Domaćine je predvodio Jagodnik s 20 koševa.

Unatoč porazu, Cibona je izborila mjesto u drugoj jakosnoj skupini zajedno s Barcelonom, Panathinaikosom i Benettonom. Momčadi će u ponedjeljak biti podijeljene u četiri skupine po četiri momčadi, da bi nakon šest kola po dvije najbolje momčadi iz svake skupine prošle u četvrtfinale. Pobjednici četvrtfinalnih ogleda odlaze na Final Four u Moskvu.