U drugoj utakmici polufinala Prvenstva Hrvatske Zadar je pobijedio Cibonu rezultatom 73-70 (21:19, 21:12, 17:14, 14:25).

Domaćini su veći dio utakmice vodili igru, a Vukovi su se u posljednjoj dionici uspjeli približiti Zadru. Ipak, pala im je koncentracija u obrani što je rezultiralo porazom. Iako su u četvrtu četvrtinu ušli s 15 poena minusa, u posljednje tri minute su stigli na zaostatak od dva koša (66-64). Zadar je tada napravio seriju od 5-0, a Cibona je kod 73-70 imala priliku za produžetak kad je imala šest sekundi za napad. No, pokušaj Krušlinove trice bio je blokiran i tu je Zadar zaključio igru.

Trener Damir Mulaomerović bio je kratak rekavši:
“Čestitam Zadru na zasluženoj pobjedi, mi nismo bili na nivou kao u prvoj utakmici. Prvo poluvrijeme baš nam je bilo loše, a u drugom smo ih malo zaustavili te smo mogli doći u neku završnicu, ali nismo bili dovoljno koncentrirani.”

Treća utakmica, u kojoj Cibona mora odnijeti pobjedu kako bi otišla u finale, igra se u srijedu.