Košarkaši Cibone upisali su novu pobjedu u pripremnoj utakmici protiv Olimpije u gostima u Sloveniji 58:75.

U prvom poluvremenu utakmica je bila vrlo izjednačena pa se na poluvrijeme otišlo s vrlo izjednačenim  rezultatom 38:39, no Vukovi su u drugom poluvremenu pokazali kvalitetu te napravili razliku i tako došli do nove pobjede.

U redovima Cibosa istaknuli su se novo pojačanje, Šakić koji je uz 19 koševa upisao 7 skokova i 3 asistencije, Žižić je dodao 15 koševa uz 10 skokova te također  3 asistencije, dok je Šiško ubacio 10 koševa uz 5 asistencija.

Kod domaćina Olimpije najbolji je bio Jefferson sa 14 koševa.

Union Olimpija- CIBONA 58:75 (38:39).