Košarkaši Cibone pobijedili su susretu zatvorenom za javnost Union Olimpiju nakon produžetaka 109-108 (91-91). Utakmica je od početka bila vrlo izjednačena, a na poluvrijeme se otišlo s minimalnom prednošću gostiju 48-49. Drugo poluvrijeme nastavilo se u istom ritmu što je na kraju rezultiralo produžecima u kojima je Cibona izvukla pobjedu. Kod Cibone najbolji su bili Šakić sa 32 koša dok je Žižić dodao 23. Kod Olimpije najefikasniji je bio Jefferson sa 34 poena.

CIBONA- Union Olimpija 109-108 (20-27, 28-22, 22-22, 21-20, 18-17)

CIBONA: Gospić 6, Šakić 32, Marinelli 1, Ćorič, Šiško, Johnson 22, Rozić 13, Sulejmanović 2, Slavica 5, Joksimović 5, Žižić 23.

UNION OLIMPIJA: Barbarič 3, Hrovat 7, Jefferson 34, Jankovič 15, Pelko 7, Bubnič 13, Milošević 12, Oliver 11, Jurček 6.

U danas ranije odigranoj utakmici druga ekipa Vukova također je ubilježila pobjedu protiv Hermes Analiticu 92-72.