U derbiju 9.kola I. juniorske lige Cibona je kao gost svladala Cedevitu 87:81. Cibosi su bolje otvorili susret, a Cedevita je najbolji period igre imala u završnici prve četvrtine kada je poenom Perkovića došla do  prednosti 22:21 na isteku desete minute.

U drugoj četvrtini razigrana  Cibona  preko Uljarevića, Nikića, Majića, Mandića stigla je do prednosti 48:38. Pri prednosti Cibone krajem treće četvrtine 71:57 činilo se da je pitanje pobjednika bilo odlučeno. Ipak raspoloženi  Perković, Musa  Barišić dovode domaćine na minus 3 (75:72), a tada važne poene ubacuju Mate Mandić i Tvrtko Majić (trica), a sve potvrđuje svojom četvrtom tricom Karlo Uljarević koji je s 26 poena predvodio Cibonu. Mandić je ubacio 19, a Krešimir Nikić i Majić po 13 poena.

CEDEVITA – CIBONA 81:87 (22:21; 16:27; 19:23; 24:16)