Cibosi su večeras došli do osme pobjede u Ligi za prvaka tijesno pobijedivši Zagreb 75:74.

Znali smo da će biti teško. Nismo bili spremni od prve minute. Prva je utakmica završila lagano u našu korist i sada igrači nisu bili kakvi su trebali biti. U prvom smo poluvremenu bili vrlo loši no u drugom smo digli agresivnost, oni su promašili neke šuteve i vrlo smo se brzo vratili u utakmicu. Uspjeli smo izvući pobjedu te svaka čast igračima koji su pokazali da vjeruju da se može pobijediti i ovakva utakmica kada nismo bili dobri, rekao je Slaven Rimac nakon utakmice.

Kod Cibone su dvoznamenkasti broj koševa postigli Jagodić-Kuridža – 23 i Žižić – 19, dok je kod domaćina Vladović postigao 14, a Božić i Šarlija po 13 poena.

U sljedećem kolu Cibona u petak dočekuje Zabok.

KK Zagreb – KK Cibona 74:75 (27:13, 21:19, 10:26, 16:17)

KK Cibona: Kus, Krušlin 9, Skokna, Rozić 6, Jagodić-Kuridža 23, Slavica, Popić, Siriščević 7, Zubac, Žižić 19, Gabrić 2, Ilievski 9.

KK Zagreb: Blajić, Perić , Božić 13, Mileković 5, Vuković 11, Batur 6, Marčinković 9, Šarlija 13, Radoš, Vučić 3, Vladović 14.