Večeras su Cibosi izgubili od Metalca Farmakom 67:66 u posljednjoj utakmici 23. kola ABA Lige. Iako su Vukovi imali vodstvo na poluvremenu (32:37) koje su u prvoj polovici treće četvrtine povečali na +12, domaćini su do kraja treće dionice došli do izjednačenja 50:50. U neizvjesnoj je završnici pobjeda pripala Metalcu Farmakom.

Kod Cibone je Marko Jagodić-Kuridža postigao 14 poena uz 16 skokova, dok je domaćine s 12 koševa predvodio Nikola Malešević.

Već u subotu je pred Cibosima nova utakmica u kojoj će na domaćem parketu ugostiti Igokeu.

Metalac Farmakom – Cibona 67:66 (13:17, 19:20, 18:13, 17:16)

Cibona: Kus 2, Rozić 6, Jagodić-Kuridža 14, Mavra 8, Popić, Siriščević 12, Zubac 2, Žižić 7, Gabrić 7, Ilievski 8.

Metalac Farmakom: Malešević 12, Protić 8, Kutlešić 2, Otašević, Jevtović 11, Jošilo 10, Ljubičić 10, Rakičević 1, Radulović, Vraneš 8, Todorović 5, Vuksanović.