Cibona je u utakmici 5. kola A-1 Lige za prvaka očekivano svladala šibenski Jolly 93:65 (41:32). Trener Slaven Rimac nakon utakmice je bio zadovoljan pobjedom. Očekivali smo tešku utakmicu, pogotovo u otvaranju, zbog emotivnog pražnjenja prije tri dana u utakmici s Cedevitom. Nisam zadovoljan jedino s prvih pet, šest minuta treće četvrtine no sa svim ostalim sam zadovoljan. Mladi igrači pokazali su da u ovakvim utakmicama mogu pridonijeti rezultatu i to mi je drago, rekao je Rimac nakon utakmice.

Vukove je s 22 poena predvodio Dario Šarić koji je upisao i 10 skokova te 2 asistencije. Po 14 koševa postigli su Kus i Siriščević dok je Arapović upisao 13 poena. Kod gostiju je Domagoj Bubalo postigao 15 koševa, Smith 14, a Katura 13.

U sljedećem kolu, već u petak 18. travnja, Cibona gostuje u Rijeci kod KK Kvarner 2010.

KK Cibona – KK Jolly JBŠ 93:65 (18:15, 23:17, 23:23, 29:10)

KK Cibona: Kus 14, Planinić, Blassingame 2, Demo 2, Šarić 22, Rozić 8, Jagodić-Kuridža 12, Junaković, Mavra 3, Arapović 13, Siriščević 14, Gabrić 3.

KK Jolly JBŠ: Gulam, Bubalo F. 8, Katura 13, Kozić, Surina 3, Mrva 6, Smith 14, Bubalo D. 15, Vrsaljko 2, Cinac 4.