U utakmici 4. kola Eurokupa domaćini Telenet Oostende u neizvjesnoj su završnici slavili protiv Cibone 77:75 (41:31).

Vukovi su odlično otvorili utakmicu. U petoj minuti imali su 13 poena prednosti (15:2), no uslijedio je drastičan pad. Cibosi su griješili i do kraja prvog poluvremena postigli još samo 16 poena tako da su domaćini na velikom odmoru vodili 41:31. Treća četvrtina pripala je Ciboni i uslijedila je napeta završnica. Sa zvukom sirene Matt Janning promašio je tricu koja bi donijela dugo čekanu pobjedu.

Trener Neven Spahija nakon utakmice je rekao: „Jako sam razočaran i dojma sam da smo trebali pobijediti. Neshvatljivi su mi padovi u igri mojih igrača. Nisam sretan da gubimo u Europi i pokušat ću sve napraviti da se vratimo kroz sljedeće utakmice.