Cibona je pobjedom u Šibeniku kod Jolly JBŠ 81:64 stigla do svoje pete pobjede u Ligi za prvaka. Žilavi domaćini držali su priključak za vukovima pune tri četvrtine iako su Cibosi konstantno imali prednost.

U lijepo popunjenom Baldekinu Dino Butorac je odveo domaćine do startne prednosti 6.5, ali je Cibona brzo uzvratila preko Strawberrya i Blassingamea za + 8 (18:10), a prvu četvrtinu rješila u svoju korist 24:20.

Početkom druge četvrtine Dario Šarić i Sandro Nicević odvode Cibonu na deset razlike (33:23), a tu prednost momčad Danijela Lutza sačuvala je do kraja prvog dijela (47:38).

U trećoj četvrtini domaćini igraju puno bolje pa se rezultatski vraćaju u utakmicu i na krilima Ronalda Rossa i Domagoja Bubala nakon trideset minuta zaostaju 58:56. Na startu posljednje četvrtine Bubalo zabija za 58:58, i nakon toga uslijedila je ”rupa” u igri šibenčana što koriste vukovi koji preko Strawberrya, Blassingamea i Nicevića rade seriju 14:0 ostavivši Jolly JBŠ bez koša punih šest minuta. Do kraja susreta Cibona je rutinski susret privela kraju i dopustila domaćinima samo osam koševa u posljednjih deset minuta.

Darryl Strawberry je ubacio 19 (šut 7/11), Šarić 17 (5sk), a Jerel Blassingame i Andrija Žižić po 10 koševa. Kod domaćina Ross je ubacio 15, Mate Mrva 11, a Butorac 10 koševa.

JOLLY JBŠ – CIBONA 64:81 (20:24, 18:23, 18:11, 8:23)

Jolly JBŠ: Petković 5, Katura 5, Vlaić, Ross 15, Mrva 11, Naletilić 5, Bubalo 8, Vrsaljko, Gabrić 5, Gulam, Mihaljević, Butorac 10.
Cibona: Blasssingame 10, Šarić 17, Marčinković 2, Rozić 6, Jagodić – Kuridža 3, Strawberry 19, Nicević 8, Žižić 10, Arapović, Kovačević 6.