U utakmici četvrtfinala Kupa Krešimira Ćosića Cibona je bila bolja od gradskih suparnika iz Trnskog. Vukovi su pobijedili rezultatom 87:76.

Nakon dobrog otvaranja i odlične prve četvrtine Vukova (8:27), Zagreb se zonskom obranom postepeno vraćao u utakmicu i do kraja treće četvrtine sustigao Cibose (55:57). U posljednjoj dionici Cibona je ipak pobjegla na desetak poena prednosti i mirno privela utakmicu kraju.

Trener Cibone Danijel Lutz nakon utakmice je rekao: „Želim čestitati Zagrebu na borbi koju su pokazali ne birajući četvrtinu već cijelo vrijeme igrajući borbeno. Žao mi je što ponovo nismo sebe respektirali kao i vlastiti trud s treninga. Doveli smo se pred kraj u neizvjesnost no najvažnije u svemu je da smo se plasirali na Final four Kupa!

Vukove je predvodio mladi Dario Šarić sa 17 koševa, 8 skokova i 10 asistencija, ali i 10 izgubljenih lopti. Parker je postigao 15 poena uz 4 skoka, a Strawberry 14 poena i 8 skokova. Kod domaćina je najbolji s 18 poena bio Ante Krapić.

KK Zagreb – KK Cibona 76:87 (8:27, 23:10, 24:20, 21:30)

KK Cibona: Zubčić 6 , Šarić 17, Marčinković 10, Parker 15, Rozić 4, Jagodić-Kuridža 0, Strawberry 14, Žižić 6, Hamilton 13, Kovačević 2.

KK Zagreb: Segarić 5, Mileković 0, Babić 5, Petrović 13, Garma 2, Poščić 17, Krapić 18, Novačić 14, Bašljan 2, Milekić 0, Gašpar 0.