Bojan Bogdanovic vs Bosna 87-62

Bez lakše ozlijeđenog Tomislava Zubčića, Cibona je ubilježila prvu pobjedu u A1 ligi za prvaka. U četvrtom kolu pobijeđen je Zabok rezultatom 101:67. Utakmica je prelomljena u drugoj polovici druge četvrtine, kada je dotad stečenu prednost od osam koševa (38:30) Cibona do velikog odmora uspjela poduplati (52:36). U nastavku susreta Zabok nije niti priprijetio, što je omogućilo Ciboninom treneru Josipu Vrankoviću da više vremena provede uigravajući postavu s Damirom Miljkovićem na poziciji razigravača.

“Periodično smo pokazali naznaku onog što želim da se odigra. Nešto ćemo ipak morati nadograditi. Nekad lopta ide kako treba, ali sa zamorom pada nam igra u tom pogledu. Isto tako nismo dobro zagrađivali na skoku u prvom poluvremenu. Još nemamo onu pravu igru tijekom svih četrdeset minuta”, izjavio je nakon susreta Joke Vranković.

Cibona – Zabok 101:69 (23:17, 29:19, 24:23, 25:10)

Košarkaški centar Dražena Petrovića. Gledatelja: 300.

Suci: Tomislav Vovk, Krunoslav Holjevac (SB), Alfred Jovović (VG).

Cibona: Miljković 6, Bogdanović 30, Barać 2, Filipović, Lalić 4, Zubčić, Garma 6, Rozić 7, Vragović 4, Vrbanc 22, Radošević 13, Krapić.

Zabok: Pešut 2, Rogić 4, Janković 2, Lež 12, Peklarić 8, Krajačić, Črnjević 5, Perinčić 9, Stojković, Lozančić 8, Smajlagić 16, Kraljević 3.