NLB Liga

NLB Liga

Cibona je doživjela i drughi poraz u nizu u NLB Ligi na gostovanju u Kragujevcu. Iako su imali pozitivan rezultat na kraju treće dionice, u posljednjih 10 minuta su primili čak 24 koša i tako omogućili domaćinima 11. pobjedu.

Radnički je slavio sa 72:64  (21:14, 14:24, 13:13, 24:13). Susret su bolje otvorili domaćini koji su nakon prve četvrtine imali +7, ali Cibona preuzima kontrolu u nastavku meča i na poluvremenu ima 63 (35:38) koje drži do kraja treće dionice (48:51). U zadnjih deset minuta obrana Cibone prima čak 24 koša, dok s druge strane u napadu previše griješe i uz slab šut ubacuju samo 13 poena.
Za Vukove je Udrih ubacio 15, dok je Marko Tomas dodao 11 poena uz pet asistencija. Domaćine je predvodio Marko Brkić s 26 poena uz 6 skokova i 2 asistencije.