Cibona je poražena u prvoj utakmici polufinala doigravanja od Splita na Gripama \”samo\” 95:86 (31:21, 26:18, 18:25, 20:22).

Očajna igra u obrani tijekom cijelog susreta, ali posebno u prvih 20 minuta rezultirala je sa -18 na poluvremenu, kada je i sve bilo gotovo. Cibona je odigrala par minuta kako se očekivalo i tada je došla na -9, ali više od toga nije išlo.

Skok na strani splićana (31:24), manje izgubljenih lopti domaćina donijelo im je prednost u polufinalnoj seriji. Spomenimo i jednu ukradenu (1!) loptu Cibone naprema 15 domaćina…

Hoskin je ubacio 16, Mula i Rozić po 13, Prinz 11… Zanimljivo je da je Warren ubacio 6 poena, uz samo jedan pogodak iz igre. Domaćine je predvodio Rudež sa 19.

Druga utakmica je na rasporedu u utorak u Zagrebu.