Cibona je u 8. kolu svladala Zadar u Jazinama sa 79:91 (29:19, 16:23, 16:26, 18:23), prvi put ove sezone.

Prvi dio pripao je domaćinima za koje je susret otvoro Stipčević. Seriojom 5:0 (Johnson ubacuje tricu pa koš) za vodstvo od 20:13 u osmoj minuti, da bi košem Brewera u posljednjim sekundama zaključili prvu dionicu s +10, 29:19.

U 14. minuti Štimčevom tricom Zadar odlazi na velikih +11 (34:23), ali Cibona se ne predaje. Serijom 8:0 Cibosi dolaze samo -3 (34:31), zatim tricom Mulaomerovića dolaze do izjednačenja (36:36). Na veliki odmor se odlazi s 45:42 za Zadar. Zonska obrana u drugom dijelu Cibona u potpunosti zbunjuje domaćine i nakon tri minute igre prvi put dolazi do vodstva 49:51, da bi koševima Warrena i Mulaomerovića povela i sa 52:61. U 27. minuti prednost je dvoznamenkasta (54:64), ali Zadar koševima Gečevskog i Stallwortha smanjuju na -5, dok se u posljednjih 10 minuta ušlo pri rezultatu 61:68. U posljednjoj dionici igra se trica na tricu: u 34. minuti Warren ubacuje tricu za +11 (63:74), uzvraća Štimac smanjuju na 70:74, u 37. minuti Stipčević košem uz dodatno bacanje dovodi Zadrane na 71:74. Mula ubacuje tricu, Stipčević uzvraća, Warrenova obacuje, jednako kao i Brewer ali razlika je ista. Stallworthpromašuje, da bi Mulaomerović košem i tricom zaključio susret.

Cibonu su do pete ovosezoneske pobjede predvodili Warren (30 koševa, trica 6/8) i Mulaomerović (24 koša, trica 5/6), dok je za domaćine Brewer ubacio 20 koševa.