Cibona je došla i do 14. ovosezonske pobjede, teže nego se očekivalo. Tek nakon dodatnih 5 minuta pao je Geoplin sa 86:84 (18:18, 20:18, 18:22, 19:17, 11:9).

Cibona nije odigrala kako se očekivalo, ali su važna nova dva boda. Cibosi su u 5. minuti imali su već 11:4, ali kao i često ove sezone pustili protivniku povrata u utakmicu. Na prvi mali odmor se odlazi pri rezultatu 18:18. U drugoj je Geoplin bio u egalu, da u trećoj i poveli u 26. minuti imali 44:51, a dvije minute kasnije i +8 (48:56). Krasić tricom izjednačava na 61:61 u 34. minuti, Cibona odlazi na 65:61 i opet padaju. Jokič tricom u 38. minuti ubacuje tricu ta 70:70. Cibona je povela sa 75:73, da bi Johnson 3 sekunde prije kraja pogodio za produžetak. U teškom produžetku (prije svega za gledat) Slovan je 25 sekundi 84:83 tricom Clemonsa, ali Warren uzvraća za konačnih 86:83. Na pressici Sunara nije bi zadovoljan:\”Nisam zadovoljan igrom i koncentracijom mojih igrača iako im na kraju moram čestitati na pobjedi. Iskazali su previše sebičnosti i s prevelikom su ležernošću ušli u meč vidjevši da Slovan nije kompletan.\”