Cibona je u 11. kolu NLB lige došla i do sedme pobjede. Večeras je pao FMP sa 90:81 (22:25, 27:17, 19:18, 22:21). Cibosi su uspavano krenuli u utakmicu i nije izgledalo dobro. Gosti u 5. minuti imaju +9 (11:20), ali ipak do kraja prvih 10 minuta Cibona se vraća i na prvi odmor se odlazi pri rezultatu 25:22 za goste. Joke je uspio objasniti igračima što se očekujue od njih u ovoj utakmici i već u drugoj četvrtini Cibona dolazi do prednosti od 7 poena ponaprije zahvaljujući večeras vrlo raspoloženom Warrenu. Do kraja susreta gosti su par puta došli na 3-4 poena zaostatka ali Vukovi nisu dopustili iznenađenje.

Warren je opet pružio odličnu partiju sa 26 poena i 8 skokova, dok su čak još četvorica Cibonaša ubacila dvoznamenkast broj poena: Mula 15, Hoskin i Rozić 12, te Ayuso 11 dok je goste je predovodio Samardžiski sa 20 koševa.