Cibona je i u trećoj utakmici Eurolige koja je igrana u Zagrebu slavila protiv Le Mansa sa 91:71 (21:22, 20:18, 26:18, 24:13).

Kao što je i trener Vranković govorio prije utakmice (\”Loš start Le Mansa ne znači da će nam biti lako\”) tako je i bilo. Utakmicu je Cibona otvorila 6:0, sve je izgledalo dobro, no gosti se vraćaju i na mali odmor odlaze sa +1. Već u drugoj četvrtini Cibona kreće ozbiljnije i dolaze do minimalne prednosti (+1). Pravu razliku Cibosi su ostvarili u drugom poluvremenu koju je pokrenuo Warren s 3 trice, kada je postalo jasno da su nova dva boda osigurana i puno boljom igrom u obrani cijele momčadi, sa manje izgubljenih lopti.

Posljednjih 7 minuta Joke je dao priliku i Žoriću koji je s dva bitna skoka odlično reagirao, dok je na sama kraju susreta u igru ušao i filip Krušlin koji jeubacio i 2 poena.

Cibose je do pobjede vodio Warren sa 20 poena uz 6 skokova, Kelley je ubacio 15, Ayuso 14, Hoskin 11.