Cibona je došla do treće pobjede u NLB ligi, teže od očekivanog. Večeras je pala Budućnost sa 80:78 (22:17, 24:19, 15:19, 19:23). Cibosi su 40 minuta vodili i na kraju se dovela u situaciju da koja je mogla završiti i na drugi način. Početkom drugog poluvremena Cibona je došla na +13, ali tada je prvi play Kelley, koji je na samom početku susreta bio vrlo raspoložen sa četiri asista, u kratkom vremenu izgubio tri lopte, bio blokiran na šutu i omogućio gostima seriju 12:2 na samo 55:53 u 29. minuti. U ovim okolnostima Joke nije mogao biti zadovoljan:\”Imali smo malo previše izgubljenih lopti, puno više no što ih je trebalo biti. Dva ili tri puta smo trebali prelomiti kad smo imali 10 ili više razlike. Teško je košarku igrati kad trebaš četiri puta dobivati utakmicu. Kod razlike od deset poena moramo igrati s jačim intezitetom jer mislim da mi to možemo.\”

Činjenica da je Cibona izgubila 17 lopti (tehniko Darko marjanović je došao do brojke od čak 21 izgubljene lopte!) upozorava pred početak Eurolige:\”O izgubljnim loptama bi mogao svašta reći, ali ovaj put ću se suzdržati i prespavati. Nisam zadovoljan ni sa protokom lopte, ali to nije lako kada te protivnik tuče po rukama a suci to ne sviraju. Ipak, dobro je to što imam mlade igrače koje kroz domaće utakmice želim razigrati. Andrića i Vukušića koji nije toliko mlad, ali nema iskustva na najvišoj razini. Zato sam startao s njima dvojicom.\”

Slijedeći susret Cibona igra u Ljubljani (nedjelja, 12:00 prijenos na HTV2) protiv Union Olimpije.