U Zagrebu je Zadar pobijedio Cibonu s 87:95 (20:20, 31:27, 17:17, 19:31) te tako poveo s 2-1 u pobjedama.

Cibona je utamicu otvorila serijom 10:0, ali se gosti serijom trica vraćaju i prvi dio završava 20:20. Drugu trećinu Cibona ipak dobija i na veliki odmor se odlazi pri rezultatu 51:47.

Cibona i u drugom poluvremenu odlaze na desetak poena prednosti ali se gosti, ovaj put preko Englisha ponovno vraćaju. I u posljednjih 10 minuta Cibona odlazi na +9, ali Barać predvodi Zadrane za slavlje u trećoj utakmici i veliku prednost Zadra u finalnoj seriji.

Cibonu su predvodili Krasić s 24 koša i Kus s 15 koševa, dok su kod gostiju odlični bili English s 25 koševa i Čolak s 15 koševa.

Četvrta utakmica igra se za tri dana u Zadru uz izravan prijenos na Drugome programu Hrvatske televizije (17:40).