Cibona je u 23. kolu lako i uvjerljivo svladali momčad Split CO sa 106:66 (28:13, 34:12, 20:20, 24:21). Već nakon prvih 10 minuta bilo je 33:16, te je svima postalo jasno kako će ovaj susret i završiti. Na poluvremenu je bilo ogromnih +37 (64:27): Nakon toga Cibona se malo opustila, gosti su počeli igrat malo bolje u obrani i na kraju je završilo 106:66. Najefikasniji u sastavu Cibone bio je Warren sa 24 poena, dok je goste predvodio Larry Ayuso sa 17 koševa.

Nakon utakmice, Zula je kratko izjavio:\”S obzirom na situaciju u kojoj se nalazimo zadovoljan sam, pogotovo prvim poluvremenom. U nastavku je ipak bilo ležernije. Igrao sam samo s jednim playom, čak i odradio 14 minuta bez ijednoga.\”
S druge strane, trener Splićana Subotić, priznao je da se srami izvedbe svoje momčadi:\”U momčad se uvukao strah, i ne vidim kako se možemo izvući. Momčad je iz osnovne škole skočila u fakultetske klupe. Nadam se da će nam tri nova igrača koja pripremamo pomoći da se izvučemo. I da se ne lažemo, da nema Rađe niti ja ne bih bio ovdje toliko dugo. No, riječ sam dao, i zato – nema predaje. Moramo svi zajedno izdržati do kraja.\”