Cibona je u petom kolu Eurolige slavila protiv Maccabija rezultatom 87:82 (20:19, 22:12, 27:20, 18:31). Inicijativu na terenu je Cibona imala u svojim rukama od samog početka, ali tek u drugoj četvrtini (slavila sa 22:12) dolazi do je do veće prednosti. U trećoj, inače najslabijoj četvrtini Cibone, prednost je narasla na velikih +18 (69:51). I kada se činilo da će utakmica biti mirno privedena kraju, kreću gosti, Cibona u nekoliko akcija ulazi brzopleto i u finišu ipak dolazi do nova dva boda i do velike pobjede protiv Maccabija.

Cibonu je predvodio Wright s 22 (2 trice!), Warren je dodao 16, odlični Andrić je zaustavio Vujčića i ubacio 13, Mccullough je ubacio 12, Rozić 11.

Idući susret Cibona igra već u nedjelju, kada u Zagreb dolazi momčad FMP-a. Ulaznice za tu utakmicu ćemo podijeliti u petak, na kraju dana.