Pobjedom nad Zagrebom u posljednjem susretu 8. kola Lige za prvaka, Cibona je napravila još jedan veliki korak prema poziciji broj jedan uoči doigravanja. Vukovi su u Trnskom slavili bez većih problema 87:77 (14:18, 28:11, 26:22, 19:26). Zagreb je bio u utakmici tek prvih desetak minuta, da bi nakon toga Cibona zaigrala puno ozbiljnije i te tako vrlo brzo stvorila prednost. Penn nije sinoć odigrao kako smo navikli, svjestan je toga i Zula:\”Penn je odigrao anemičnu utakmicu, tako da je na početku cijela momčad bila bez ritma\”. U igru su ušli Kus i Brown, a Cibona osigurala nova dva boda. Cibona je najveću prednost imala u 25. minuti (+23), a opuštanjem su omogućili domaćinima pristojan poraz.

U slijdećem kolu Cibona ide u goste Brodu, dok Zagrebu gostuje u Dubrovniku.

Zagreb – Cibona 77:87
Zadar ? Borik 68:65
Cedevita ? Dubrovnik 111:116 (98:98)
Split CO ? Svjetlost 101:81