Cibona nastavlja pobjedama u Ligi za prvaka. Do desete pobjede u 10 kola, Cibona je stigla boljom igrom protiv gostiju iz Dubrovnika.

Igrači Cibone su krenuli agresivno od samog početka, prije svega Markote koji je u prvih 10 minuta ubacio 14 poena za \”konačnih\” 25:14 nakon prve četvrtine.
Markotu su zamijenili Žuža i Kus: Žuža je ubacivao pod košem, a Kus izvan 6,25 (tri trice za velikih +24, 49:25). Do 28. minute Cibona je igrala svom snagom, a tada opet crna rupa: Vukovi se opuštaju i gosti velikom serijom od 17:0 smanjuju na samo -13 u 32. minuti (68:55).

Ipak, Žuža, Kus i Warren su se pobrinuli da domaćini upišu i 10. pobjedu, s konačnih 86:67.
nakon utakmice Anzulović nije bio zadovoljan crnom rupom u igri svoje momčadi:: \”U prvom poluvremenu nam je angažman bio dobar, ali smetale su evidentne greške u zagrađivanju skoka i izgubljene lopte. No, kad smo došli do 30 razlike, vidjeli ste što znači karakter i odnos prema igri; igrači su se u nastavku neodgovorno ponijeli i dopustili Dubrovniku da smanji zaostatak, a to je katastrofa. Uza sav respekt prema suparniku, mi smo ipak kvalitetniji i mislim da Cibona ne može dozvoliti negativnu seriju od 0:17 u jednom razdoblju susreta.\”
Gostujući trener, Darko Kunce, je samo kratko dodao: \”Čestitao bih Ciboni na rutinskoj pobjedi. Trsili smo se koliko smo mogli, nema se što puno dodati…\”

Borik – Svjetlost Brod 91:80
Cibona – Dubrovnik 86:67
Zagreb – Zadar 101:89
Split CO – Cedevita 82:81