U polufinalu regionalne lige igrat će četiri srpske momčadi. Posljednji hrvatski adut nakon dodatnih je pet minuta izgubio od branitelja naslova. Tragičar se zove Damir Rančić.

Košarkaši Cibone nisu se uspjeli plasirati u polufinale Goodyear lige. U četvfinalnom dvoboju završnog turnira GYL Cibona je nakon produžetka izgubila od Hemofarma s 83:91 (18:19, 25:19, 18:26, 16:13; 6:14). Priliku za pobjedu propustio je Rančić, koji je 3 sekunde prije kraja pogodio tek jedno od dva slobodna bacanja i tako uspio izjednačiti na 77:77. U odlučujućih pet minuta Cibona je odigrala slabo u napadu, dok pod koševima nije bilo ozlijeđenih Skelina i Davisona, pa je Hemofarm sretno i spretno otišao u polufinale gdje ga čeka Partizan. Najbolji u Ciboni bio je Penn s 18 koševa, Warren je dodao 16, Rančić 15.