Cibona je ubilježila i 4. pobjedu u GYL, svladavši Union Olimpiju s 90:81 (22:18, 26:23, 16:15, 26:25). Gosti su poveli 2:0 košem bivšeg cibosa Joška Poljaka, da bi nakon toga Cibona napravila seriju 9:0. Cibona je često imala prednost, ali gosti nisu odsutajali. U posljednoj se minuti prve četvrtine ozlijedio i Damir Rančić, iskrenuo je skočni zglob one iste noge koja je stradala i ljetos na pripremama reprezentacije.

U 13. minuti Cibona odlazi na +11 (32:21), a na parket je Zula poslao Andrića, Markotu, Rozića, Kusa i Ugronoskog. Union opet radi seriju za samo tri minute od 10:0 i dolazi na samo -1 (32:31). Kus ubacuje tricu i Cibona opet radi seriju 13:4 za samo dvije minute (42:35). U drugih 20 minuta, Cibona je imala prednost, nikada veću od 10 poena. Na kraju je sve završilo s 90:81.

Na pressici nakon susreta, trener Anzulović je rekao:\”Zadovoljan sam pobjedom, no nismo odigrali u nekom specijalnom ritmu. Kod igrača se osjetio veći umor no što sam očekivao. Dao sam prvi puta Ugrinoskom priliku za igranje u Goodyear ligi i solidno je to odradio. Skelin igra sve bolje i bolje i to me posebno veseli. Davison pak nije spreman za više od 20 minuta zbog nedavne ozljede.\”

Gostujući trener Pino Grdović korektno je čestitao Ciboninom treneru na pobjedi:\”Igrali smo slabo u obrani i napadu, imali smo manje od 48 sati za oporavak od nesretnog poraza od Žalgirisa i to se osjetilo. Također, i Drobnjak je ozlijeđen pa sam ga manje koristio.\”