Cibona VIP se \”osvetila\” za poraz u Jazinama prije 3 dana, pobijedivši večeras u Dvorani Dražena Petrovića Zadar sa velikih 88:60 (27:14, 13:21, 29:9, 19:16).

Početkom drugog poluvremena Cibona je odigrala odličnih 5 minuta (17:2), što je bilo dovoljno za konačnih +28.

Longin je ubacio 15, Štimac 14 te Krstić 13. Za Zadar je Banić ubacio 14 poena uz 6 skokova.
Sljedeći susret je na rasporedu u nedjelju u Zadru.

Nakon prvih 20 minuta Cibona VIP vodi u drugoj finalnoj utakmici sa 40:35 (27:14).
Cibona je odlično otvorila utakmicu, dok Zadar nije krenuo kao prije tri dana u Jazinama. Ipak, Ciboni se opet dogodio \”blackout\” početkom druge četrvtine: cibosi su ubacili samo 2 koša u prvih 5 minuta 2. četvrtine, primila čak 9, pa su Zadrani došli na samo -5.
Kod Cibone je Krstić ubacio 11, dok je goste predvodio Banić sa 12 poena.