Cibona je boz pola momčadi skoro došla do važne pobjede u Ligi za prvaka u Jazinama, ali je domaćin ipak slavio 84:75. Cibona u idućem kolu igra protiv Splita. Zagrepčani su u Zadar došli bez Popovića, Žuže i Morovića te s tek oporavljenim Krstićem i Vrankovićem. Joke je u 19. minuti ostao bez dva zuba i više nije ulazio u igru:-(.
Loša predstava Badera i Poljaka omogućila je Baniću da ubaci čak 30 poena i donese nova dva boda svojoj momčadi. Zadar je susret otvorio s 15:9 vodstvom, a na poluvremenu su imali 43:36. Cibona se vraća i na kraju trećeg dijela ima napad za vodstvo, koje nije realizirala. Sredinom zadnjeg četvrtine domaćni rade seriju 11:0, te sa 66:65 odlaze na nedostižnih 77:65.

Cibona nakon 12 kola ima četiri poraza, koliko i Zagreb te jedan manje od Splita.