U 24. kolu Cibona je slavila u gostima kod Geoplin Slovana sa 77:84 (14:16, 18:25, 23:21, 22:22)

Ciboni su bile dovoljne prve dvije četvrtine dobre igre za osvajanje nova dva boda u GYL.
Dražen Anzulović, trener Cibone: \”Zasluženo smo pobijedili, iako ovo nije bila naša najbolja partija. Odigrali smo cijelu utakmicu u visokom ritmu, a ključan trenutak bio je kraj prvog poluvremena kada smo otišli na +10, te početka drugog dijela kada smo povisili prednost na +15. Tada smo se opustili, ali nismo pobjedu ispustali do kraja. Cijenim Slovan, i siguran sam da će mnoge momčadi ovdje ostaviti bodove.\”
Najbolji strijelac bio je Marko Popović s 25 poena (za dvicu 3/4, za tri 6/7), Joke je dodao 22 te Bader 10.