Cibona VIP u nedjelju će odigrati finalni susret ovogodišnjeg izdanja Goodyear lige protiv Reflexa (17:00)

Večeras je Cibona pobijedila Olimpiju sa 97:81 (25:19, 27:18, 28:19, 17:25). Cibosi su lako došli do pobjede. Vukovi su imali prednost i preko 20 poena, a prednost su gradili od prve minute. Najbolji igrač u redovima domaćina bio je Popović sa 17 ubačaja, dok su još četiri “cibosa” bil iraspoloženi:

Za Olimpiju je Baždaric ubacio 16, Ožbolt 13 poena.

2. četvrtina

Na poluvremenu Cibona ima ogromnih +15 (52:37).
Odlična igra u obrani, te jednako dobar napad donio je Ciboni velike prednost nakon prvih dvadeset minuta. Kod domaćna nitko nije ubacio više od 9 poena, ali Zula ima čak 9 strijelaca: Popović je ubacio 9, Žižić 8, Poljak i Vranković su dodali 6, Golemac i Rimac po 5 te Mamić 3.
Cibona je u prvom poluvremenu bila bolja i ispod koša: 13 uhvaćenih lopti, čak 8 više od Olimpije.
Nadamo se da će Cibona i drugi dio odigrat jednako dobro i da će mirno izboriti plasman u finale Goodyear Lige 2004.

1. četvrtina

Nakon prvih 10 minuta Cibona VIP vodi protiv Olimpije sa 25:19. Poljak je ubacio 6 koševa, Krasić je dodao 5, te Vranković i Žižić po 4.