Cibona je u Ligi za prvaka krenula uvjerljivo pobijedivši uvijek naugodni Zagreb s 97:76. Iako je Cibona bila bez Penna, Rimca i Žižića do pobjede je došla prije svega koncetriranom igrom tijekom cijelog susreta. U 17. minuti rezultat je bio 35:35, da bi do poluvremena brza petorka Popović, Mance, Vranković, Mamić, Štimac načinila seriju 15:6 (50:41). Nakon serije trica Zagreba, pri rezultatu 63:56 Pop odlazi na klupu zbog 4. prekršaja. Unatoč tome, Cibona do kraja ubacuje 34 koša i ima ogromnih 25 koševa prednosti u 40. minuti. Bez obzira na pobjedu, Zula je bio zadovoljan samo drugim poluvremenom:”U prvom dijelu nam je igra bila isprekidana, imali smo problem s protokom lopte. Srećom, u nastavku smo uspjeli zaustaviti Ivana Tomasa koji predstavlja ključ njihove igre, a uz agresivniju obranu dolazili smo do laganih koševa.

Slijedeći susret Cibona igra već u srijedu, kada ide u goste Olympiacosu. Utakmica započinje u 20:10 sati, a prijenosa na HTVu izgleda neće biti:-(.