Cibona je sinoć poražena u gostima kod PauOrtheza rezultatom 105:89 (32:26,22:16,24:22,27:25). Po svim pokazateljima, vukovi su sinoć pružili jednu on lošijih partija ove sezone. Mlaka igra u obrani i brzoplet napad pružio je domaćinima šansu koju ovu nisu propustili. Otvaranje susreta tricama (4/5) donio je prednost Orthezu od +10 (23:13).
Nakon prvih 10 minuta rezultat je bio 32:26, za što je najzaslužniji Sesar s ubačenih 10 koševa.
Na poluvremenu Cibona je bila na -12 (54:42), da bi agresivnijom igrom u obrani došla na samo -1 (54:53)! Ipak, nakon 4. osobne greške Jurice Golemca iga ispod koša nije više bila agresivna kao do tada i dosuđene tehničke greške Kusu (!?!) Cibona pada i domaćini dolaze do 4. pobjede, dok Cibona upisuje 4. poraz. Kako obje momčadi imaju omjer 4-4, poraz s -16 može biti odlučujući prilikom plasmana u drugi krug.

Cibona je imala čak pet igrača s 10 ili više ubačenih koševa: Penn i Žižić po 17, Golemac i Rimac po 11 te Sesar 10. Isto tako, Cibona je imala i skok više (25:24) ali loša obrana i odličan šut za tricu domaćina (12/20) donijela je dva boda Orthezu. Slijedeći susret Cibona igra u Zagrebu protiv Crvene Zvezde (11.01.2004, 17:00 sati) u 16. kolu GYL.