4. četvrtina
Cibona VIP došla je do pete pobjede u Euroligi svladavši Barcelonu 74:68 (29:16, 12:18, 19:20, 14:14).
Odlična partija Cibone u kojoj su svi ubacivali, u kojoj su svi igrali odličnu i agresivnu obranu, u kojoj su svi skakali, u kojoj su svi dali 110% sebe!!!
Barcelona je došla na samo 2 koša zaostatka, ali je Mance tricom za nedostižnih 73:68 odveo Cibonu u novu pobjedu.
U Ciboni malo bolji od ostalih Rimac s 23 koša (8/9 iz igre – 4/4 za tricu, 3 skokoa, 3 dodavanja) i Golemac s 16 ubačaja.

3. četvrtina
Treći dio trener Anzulović je krenuo s Kusom, Sesarom i Krasićem (Penn, Rimac i Žižić su ostali na klupi) što su gosti iskoristili izjednačivši rezultat na 45:45 (4. minuta drugog poluvremena), ali je Cibona i nakon toga imala prednost od 3-4 koša. Ipak, ulaskom Penna i Rimca prednost je povećana na 60:51, ali su gosti tricom sa sirenom smanjili na konačnih 60:54.

2. četvrtina
Drugu četvrtinu otvorio je Rimac tricom za 32:16, ali su se gosti vratili u igru serijom 11:0, te su stigli na samo -5 (32:25). Ipak, uz pomoć publike Cibona je povećavala prednost do konačnih +7 (41:34).
U Ciboni je Rimac ubacio 13 koševa (3/3 za tricu, 2 dodavanja), Golemac 10 (2/3 za tricu, 8 skokova) te Penn i Vranković po 6. Goste je predvodio Fučka s 12 koševa.

1. četvrtina
Nakon prvih 10 minuta Cibona VIP vodi protiv Barcelone 29:16. Pred punom dvoranom Cibona je krenula agresivno u obrani što je, uz odličan šut za tri poena, urodilo vodstvom od 10:2. Do kraja prve četvrtine Vukovi su povećavali vodstvo do konačnih 29:16.

Cibona VIP : Barcelona

Susret 9. kola Eurolige između Cibone VIP i Barcelone (inače aktualnog prvaka Europe) započinje za par minuta, a Barcelona kreće s petorkom Ilievski, Fučka, Femerling, Navarro i Rodrigo. Zula je odlučio poslat Penna, Rimca, Golemca, Vrankovića i Poljaka. Kako uz Mamića Zula ne može računati niti na Štimca na klupi je i mladi (1988. godište) Aleksandar Ugrinoski.