21:16. Cibona je do prvog izjednačenja došla pri rezutatu 30:30, a nakon toga je krenula ka pobjedi. Ipak, Zagreb je imao još dvije šanse (72:69) kada su promašili otvorene šuteve za tri poena. Na pressici Jakša Vulić, trener Zagreba rekao slijedeće: “Odlično prvo poluvrijeme nismo uspjeli kapitalizirati. U zonskom presingu u nastavku nismo ulovili neke lopte nakon pronmašenih šuteva Cibone i to nas je koštalo. Na kraju još nismo pogodili otvorene šuteve za tri poena u fiksu utakmice i to je bio kraj.” Zula je bio zadovoljan pobjedom i karakterom momčadi nakon teške utakmice Eurolige prije manje od dva dana:”Čestitam i mojim igračima na zalaganju jer smo odigrali nepuna dva dana ranije tešku utakmicu sa Pau Orthezom. U drugom smo poluvremenu pokazali karakter, slomili protivnika obranom. Na kraju se ipak pokazalo da smo kvalitetniji i iskusniji tim.” Ime koje obilježilo utamicu je svakako odlični play Zagreba, Marko Tomas. Na kraju su oba trenera riječi pohvale uputila na igru mladog Marka Tomasa.

Gledatelji u Podgorici su mogli vidjeti najviše uzbuđenja na utamici Budućnosti i Splita. Odlična igra Splita, ali i nedostatak sportske sreće donio je dva boda domaćinima koji su imali mirniju ruku (i veću naklonost sudaca) u trećem produžetku te su tako slavili 118:116 nakon čak 55 minuta igre!