Večeras, s početkom u 20:15 sati u Tornju se igra druga utakmica finala. Nakon pobjede na Gripama, Split CO dolazi u Zagreb gdje će Cibona pokušati izboriti još jednu utakmicu u Splitu.
Podsjetimo, prva utakmica je završila pobjedom domaćina 76:66, a obilježena je ozljedom Slavena Rimca u prvoj četvrtini kao i očajnim šutom iz igre Vukova.

Mijatović danas neće moći računati na Prkačina, a nekoliko minuta prije utakmice znati će se da li će Slaven biti sposoban pomoći suigračima.

Split CO želi pobjedu, žele skinuti Cibonu koja 12 godina osvaja prvenstva. Mlada momčad koja je tek dolaskom Rađe, Sesara i Zdovca postala dobar kolektiv imaju šansu već večeras. Ipak trener Skansi smiruje situaciju i tvrdi kako \”Još ništa nije gotovo. Danas nam treba pobjeda\”.

Ove sezone Split je dva puta pobijedio Cibonu u Zagrebu, vjerujemo kako večeras neće biti treći put.

Što se tiče nagradne igre, koja još traje, rezultati će biti na našim stranicama poslije 15:00 sati