Cibona je došla i do 6. pobjede u Ožujsko Ligi za prvaka svladavši momčad Zagreba s 80:72 (21:23, 20:14, 14:19, 17:24). Iako su na poluvremenu imali zaostatak od 4 koša (41:37) vukovi su odigrali odličnu treću i četvrtu te na kraju slavili u Trnskom. Rimcu (14 poena – 5/7 iz igre, 2 dodavanja i 1 blokada) su se priključili Kus (14 – 5/6 iz igre, 5 skokova) i Mujezinović (13 poena, 5 skokova), Mance (13), Krunić (11) dok je Prkačin 6 puta skočio uz što je ubacio i 4 koša.

S druge strane Joško Garma i Perinčić su ubacili 18 ali nisu imali pomoć suigrača.
Ovom pobjedom Cibona je sama na trećoj poziciji s 6 pobjeda i 2 poraza.

3. četvrtina
Treći dio vukovi su dobili s 19:14 te vode s 56:55.

1. poluvrijeme
Na poluvremenu Zagreb protiv Cibone VIP vodi s 41:37 (21:23, 20:14). Kao što se vidi po rezultatu domaćini su prednost ostvarili u drugoj četvrtini koju su dobili s 6 koševa (20:14).
U Ciboni je raspoložen Rimac (12 poena), 6 je ubacio Mamić, 5 Kus. Domačine predvodi Perinčić s 11 poena, slijede Pehar, Miljković, Tomas i Joško Garma s 6 ubačaja.