Split CO pobijedio je Cibonu u Zagrebu s 84:83 košem Rađe sekundu prije kraja, nakon čega Cibona nije uspjela stići postići koš za pobjedu.
U Ciboni je Rimac ubacio 32 uz šut 3/7 za dva i 6/9 za tricu, McLinton je dodao 14, Ružić 12 a Mujezinović 12 koševa i 11 skokova. Goste je predvodio u drugom poluvremenu raspoloženi Sesar koji je ubacio 29 koševa (5 trica), Rađa je ubacio 24 (uz pobjednički koše) uz 10 skokova te Žižić s 20.
Ovo je Ciboni drugi poraz u Ligi za prvaka, dok je Split stigao do četvrte pobjede.

3. četvrtina

Split je dobio i treću dionicu (26:28 za Split) za što je najzaslužniji Sesar koji je povezao tri trice na samom početku drugog poluvremena.
Na kraju treće četvrtine Cibona se vratila u igru s nekoliko dobrih poteza McLintona i Ružića što je Ciboni dalo prednost od 4 koša.

2. četvrtina

Drugih deset minuta pripalo je Splitu koji je tu dionicu dobio s 19-17. Rimac je odigrao i drugi dio odlično (ukupno je ubacio 17 poena do poluvremena). Kus je ubacio 8, Prkačin je 4 puta skočio, Mujezinović tri puta ali je i odlično zaustavio Rađu koji je ubacio 11 koševa. Prvi strijelac Splita je Žižić s 12 ubačaja, Sesar je ostao na smao tri pogotka.

1. četvrtina

Nakon prvih 10. minuta Cibona VIP vodi protiv Splita s 22:14. Cibona je imala i 12 koševa prednosti (22:10), ali serija Splita u zadnje dvije minute postavila je konačni rezultat. U Ciboni je odlično krenuo Rimac koji je ubacio 12 poena.