Cibona je večeras poražena od ruskog CSKA s velikih 101:59 u 6. kolu Eurolige, te se tako oprostila od Euope za ovu sezonu. Uvjerljivi poraz prislio je trenera Petrovića da podnese ostavku a sutra ćemo vidjeti kako će reagirati Uprava kluba.
Utakmicu je započela petorka Kus, Rimac, Krasić, Prkačin i Mujezinović. što je rezultiralo dobrim otvaranjem i vodstvom 12:11 u 5. minuti. Tada kreće serija CSKA 14:4 i na kraju prvih 10 minuta Cibona zaostaje 9 koševa. Slab učinak u napadu u drugoj četvrtini (14 postignutih koševa) i odličan napad Rusa (10/14 za tricu na kraju utakmice, 71%!) donio je odluku o pobjedniku već na poluvrmenu (55:30). Tijekom drugog dijela Cibona se pokušavala vratiti ali momčad trenera Ivkovića nije popuštala do samog kraja.
1500 gledatelja svjedočilo je jednom od najvećih poraza Cibone koju već u subotu čeka susret protiv Istre u Puli. Pitanje je samo s kojim trenerom…