Cibona je večeras poražena na Gripama od raspoloženog domaćina 106:95 pred 1500 vrlo bučnih navijača.

Već u prvih 10 minuta vidjelo se da su domaćini odlučili izboriti treću utakmicu u Zagrebu: u 6. minuti prednost je bila +7 (14:7), na samom početku druge četvrtine Kedžo zakucavanjem diže publiku na noge za 32:24. Nakon toga i Ayuso ubacuje dvije \”njegove\” trice sa osam metara i domćaini su shvatili da imaju Cibose.
Poluvrijeme završava serijom 19:4 za 54:34.

Posljednju šansu Cibona je imala u 34. minuti pri rezultatu 80:69 i napadom ali tada trener Anzulović radi nesportsku pogrešku koju Split koristi. Iako je Mance ubacio tricu u 38. minuti za 89:84, Ayuso sa 100% (14/14) učinkom sa crte za slobodna bacanja donosi konačnih 106:95.

Odlučujući susret za ulazak u finale gdje pobjednika čeka Zadar igra se u srijedu u Zagrebu.Cibona je večeras poražena na Gripama od raspoloženog domaćina 106:95 pred 1500 vrlo bučnih navijača.

Odlučujući susret za ulazak u finale gdje pobjednika čeka Zadar igra se u srijedu u Zagrebu.