Cibona VIP 70 : 71 Reflex

Cibona VIP nije uspjela osvojiti naslov Goodyear lige. U Zagrebu je poražena od Reflexa sa 71:70.
Cibona je imala priliku doći do naslova, ali promašaji s crte slobodnih bacanja (Golemac tri promašaja) u zadnjih 20ak sekundi su to spriječili.

Cibona VIP 61 : 56 Reflex

Cibona VIP treći dio dobila je s 11 koševa, i 10 minuta prije kraja ima prednost od 6 koševa (61:56).

Puno bolja igra u ovom dijelu utakmice Vukovima je donijelane baž zanemarivu prednost. Najbolji strijelac u Ciboni je Marko Popović s 13 koševa, Krasić je dodao 12 te Žižić i Sesar po 9

Cibona VIP 40 : 45 Reflex

Drugi dio završio je neodlučeno 20:20, što znači da gosti 20 minuta prije kraja imaju prednost od 5 koševa. Kod Cibone je Krasić i dalje najbolji strijelac sa 12 koševa, Popović je dodao 9, dok goste i dalje predvodi Freeman s 11 ubačaja.

Cibona VIP 20 : 25 Reflex

Nakon prvih 10 minuta Reflex vodi u finalnom susretu 25:20.
Tvrđa igra u obrani gostujuće momčadi donijela je Reflexu prednost od 5 koševa nakon prve četvrtine. Kod Cibone Krasić je ubacio 9, dok Reflex predvodi Freeman sa 7 koševa.