Cibona je poražena i u trećem pripremnom susretu u Španjolskoj. Ovaj put bolja je bila Cajasol Baloncesto Sevilla koja je na kraju odnijela uvjerljivu pobjedu 91:71 (20:24, 23:23, 28:4, 20:20).

Iako je rezultat do poluvremena bio izjednačen, u trećoj četvrtini došlo je do osjetnog pada u igri Vukova pa su momci Veljka Mršića na kraju izgubili s 20 poena zaostatka. Tweety Carter postigao je 21 poen, a Tomislav Zubčić i Andrija Žižić po 12 poena. Kod protivničke momčadi Asbury je ubilježio 18, a Triguero 14 poena.

Budući da je dečkima ovo bila treća utakmica u četiri dana očito je umor učinio svoje. Sigurno Cibosima u prilog ne ide ni odsustvo ozlijeđenih igrača, no uvjereni smo da će u utorak, kada je na rasporedu utakmica protiv Unicaje, dati sve od sebe ne bi li pobijedili.