bogdanovic_cibona_sienaCibona je upisala i treći poraz u Euroligi. Večeras je Siena slavila na svom parketu 80:57.
Vukovi su odigrali vrlo dobro prvo poluvreijeme i na odmor se otišlo pri rezultatu 40:35. No pad u trećoj (17:9) i četvrtoj četvrtini (23:13) rezultirao je navišim porazom ove sezone.

Siena je bolja, ali bilo je previše izgubljenih lopti, čak 22 (čak 8 Stipčević). Domaćini su uspjeli zaustaviti Bogdanovića koji je ubacio samo 4 koša za 19 minuta (šut 1/7, 3 izgubljene lopte), Radošević je dodao 4 uz 3 skokoa.

Za Cibonu je Pašalić ubacio 17 te Delaš 13, dok je domaćine predvodio Kaukenas sa 16 koševa.

Svoju prvu Euro pobjedu u skupini C Cibona tražiti sljedeće srijede, u Zagrebu protiv francuskog Cholet-a.