U prvom susretu 1/4 finala doigravanja NLB Lige Partizan je pobijedio Cibonu sa 90:80 (24:26, 22:15, 17:14, 27:25) i tako poveo sa 1:0 u ovoj seriji.

Mulaomerović je odlično otvorio utakmicu, da bi tricom u 9. minuti doveo Cibose do +4 (22:26), koja je koševima Kaštropila i Williamsa vodila i sa 24:31. Tada domaćini kreću agresivnije i već pred kraj poluvremena dolaze do 42:37, da bi prednost rasla i do velikih 73:57.

Sunara je samo kratko izjavio:\”Čestitam Partizanu na potpuno zasluženoj pobjedi, u utakmici koja je bila očekivano tvrda, ali i lijepa za gledanje. Nažalost, na kraju smo ostali kratki za nekoliko koševa, ali znamo da možemo igrati protiv Partizana i potruditi ćemo se izborimo treću utakmicu.\”

A drugi susret na rasporedu je u četvrtak u Zagrebu, s početkom u 20:00 sati.