Europski nastupi Cibone završili su porazom u 14. kolu Eurolige od litavskog Lietuvos Rytasa 79:86 (23:17, 23:20, 15:27, 18:22) do kojeg su ga predvodili Bajramović sa 19 poena, te Priceom koji je dodao 16. U Ciboni je Kelley ubacio 18 poena.

Cibona je ostala na šestome mjestu skupine B, završivši sezonu sa četiri pobjede. Vukovi su protiv vodeće momčadi skupine B odlično otvorila utakmicu. Nakon prvih 10 minuta Cibona je imala +6 (23:17), u drugoj četvrtini imala je čak 17 koševa prednosti (41:24).

Gosti se vraćaju i do poluvremena dolaze na samo -9 (46:37), da bi na kraju treće dionice imali +tri (64:61). Na kraju su gosti slavili 79:86.

Najefikasniji igrač Cibone bili su Kelly sa 18, Hoskin je dodao 17, dok je kapetan Bariša Krasić ubacio 13.