U vrlo važnoj utakmici 19. kola NLB Lige, nakon neugodnog poraza od LaMansa, nakon iznenadnog odlaska Ayusa, Cibona je slavila protiv Union Olimpije 82:80 (23:14, 12:21, 24:19, 23:26)

Cibona je ozbiljno ušla u susret, i već na samom početku ostvarila pristojnu prednost: već u 11. minuti 27:14, kasnije 31:19, ali su gosti za samo 6 minuta u drugoj četvrtini serijom 14:0 došla do 33:31, da bi se na veliki odmor otišlo pri rezultatu 35:35.

U 29. minuti Cibona ima +10 (59:49), da bi tada u samo 10 sekundi primili čak 5 poena od čega su tri Baileyeva sa sirenom (sa 15-16 metara). Cibona počinje popuštati i gosti u 38. minuti ima +2 (72:70). U tim trenucima vrlo dobri Hoskin radi tehničku i omogućava Baileyu 4/4 sa crte slobodnih bacanja.

I onda triler završnica: Dončić ubacuje tricu za 77:73, Warren uzvraća za 76:77, ponovno Dončić za 80:76, da bi opet Warren uzvratio 28 sekundi prije kraja za 79:80, nemogućom tricom iz kornera, u skoku preko ruke Dragiča. Nakon toga Bailey napokon promašuje oba slobodna bacanja, što koristi Rozić koji 8 sekundi prije kraja stavlja tricu preko Dončića za 82:80. Posljednji napad gosti nisu iskoristili i pobjeda je otišla na stranu Cibone. Sunara je zadovoljan rezultatom, ali nezadovoljan oscilacijama u igri:\”Velika pobjeda za naše bolje sutra, ovime smo otvorili put za budućnost. Opet smo imali velike oscilacije u igri, ali smo srećom to riješili pozitivno po nas. Čestitam igračima, jer su dali sve od sebe.\”

Heroj utakmice bio je Warren koji je za 38 minuta ubacio 37 poena uz index 39, dok su Rozić i Hoskin ubacili po 15.